Dráček - kroužky pro děti

O NAS

Jsme tým mladých lidí, kteří rádi pracují s dětmi. Načím cílem je nabízet stále nové kroužky a tím u dětí rozvíjet jejich všestrannost a tvořivost. Největší motivací pro nás je vidět radost dětí z pohybu a jejich nadšení z hodin kroužků. Snažíme se ke všem dětem přistupovat individuálně a s velkou empatií. 


Mgr. Martina Machanová

Ahoj všem, jsem hlavní aktérka kroužků Dráček. Jelikož v dnešní době je pohybu u dětí nedostatek, tak jsem se rozhodla pomoct tento stav změnit. Naše agentura se snaží přicházet s nabídkou stále nových kroužků a tím rozvíjet pohyb dětí po všech stránkách.

Já sama žiju hlavně sportem. Od malička se věnuji hraní tenisu. Postupně ze závodního hraní jsem přešla k trénování dětí. Nakonec jsem vystudovala FTVS UK se specializací trenérství tenisu. Tato škola mně pomohla nakouknout také do jiných oblastí sportu a dále mě obohatila i o pedagogické znalosti. S dětmi pracuji velmi ráda a mojí hlavní motivací je vidět radost dětí z pohybu a s tím související jejich značné pokroky.


Adam Rai

Ahoj všem, od malička se věnuji tanci a to stylu street dance, proto mě najdete v kroužcích zaměřených na tento styl. Jelikož tanec a hudba je můj život, rozhodl jsem se vystudovat Taneční konzervatoř Duncan Centre.

Má lekce je založena na kvalitě, ne kvantitě. Žákovi se dostane rozumné množství vědomostí, novinek a pobaví se. Už 9 let působím jako lektor street dance, předávání mých zkušeností mě naplňuje a pokroky dětí mě motivují dál v učení.

Moje úspěchy:

  • dvojnásobný mistr světa
  • mistr Evropy
  • trojnásobný mistr České republiky

Kristýna Hlaváčová

Ahoj všem, v 7 letech mě rodiče přihlásili na tenis a od té doby se můj život uchýlil tímto směrem. Postupem času jsem se vypracovala až k vrcholovému hraní. A tyto moje zkušenosti bych ráda předala dál. Děti mám velmi ráda a práce s nimi mě velice baví a naplňuje. Tenis mě naučil velké trpělivosti, která se mi hodí právě k práci s dětmi. Každý rok se účastním různých tenisových kempů, kde pomáhám učit děti hrát tenis.

Moje úspěchy:

  • mistrovství ČR družstev
  • turnaje Tennis Europe a ITF
  • soustěže družstev v Německu

Kristina Novotná

Ahoj všem, keramice se věnuji již 3 roky. Věřím, že v mladé generaci je budoucnost, a že nejlepší škola je hrou. Keramika dává prostor dětem tvořivosti a novým nápadům, které si jsou děti schopné ztvárnit samy. Cílem lekcí je vytvořit výrobky, které si pak děti budou moct odnést domů. 

Veronika Moravcová

Ahoj všem, zumbě a tanci se věnuji už spoustu let. Děti na lekcích vedu nejen k zumbě, ale i celkově k tanci. Snažím se jim poskytnou dobrý taneční základ a dbám na improvizaci, tzn.propojení těla s hudbou, vlastní prožitek a uvolněnost při tanci.

Jiří Maxbauer


A mnoho dalších lektorů se na vás těší :)